neděle 13. května 2012

.: Založeno 2012 :.

Ech, pokolikáté už si instaluju nějaký blogový systém s předsevzetím, že tentokrát to bude na věčné časy? Raději nepočítat. Tentokrát mám ale silnou motivaci - a tou jsou sociální sítě, v mém případě pak zejména Google+, na němž jsem nejaktivnější. Každou chvíli se tam v komentářích i ve vlastních statusech rozepisuju a plodím několikaodstavcové až několikastránkové elaboráty, které se za několik dní ztratí v propadlišti dějin a už je tam nikdy nikdo nenajde. Zpravidla ani já sám.

A mně je to líto. Jsou to často texty, ke kterým bych se rád později vrátil, trochu je učesal a ponechal si je někde stranou pro další použití (protože své postoje například k protikuřáckému zákonu píšu stále dokola už několik let). Proto vznikl blog Scalexovo plkance, který pro mě bude právě tímto odkladištěm důležitých, zásadních textů, ale možná i blbůstek, které je mi prostě jen líto zahodit.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Toto je soukromý prostor, v němž vládne despotický majitel blogu, který si tímto vyhrazuje právo neslušné či obtěžující komentáře mazat a jejich autory pověsit za koule do průvanu - a to bez ohledu na jejich pohlaví.